7/05/2017

Happy 4th of July to all our American friends and clients .
יום העצמאות שמח לכל חבריי ולקוחותיי האמריקאים 
היום נענה בעברית איך להוציא ויזת תייר לארה"ב ומה לעשות להגדיל סיכוי קבלתה ואיך בכלל להגר לארה"ב ומה סוגי הויזות לארה"ב בקצרה .בקרו באתר שלנו ליותר פרטים
Www.immigrationlawyer.tv
תתקשרו אליי למשרד במיאמי בארה"ב ואשמח לייעץ ולעזור בכל עניין שקשור להגירה לארה"ב זה המספר במשרד +13059127777
או שיחת חינם מכל מקום בארה"ב 18006002414
ולהלן המאמר :
ויזה לארה"ב - אילו סוגים קיימים?
סוגי ויזה לארה"ב מחולקים לשתי קטגוריות מרכזיות; מסלול ויזות למטרת הגירה, אשר מאפשרות מגורי קבע בארה"ב, ומסלול ויזות שלא למטרת הגירה, אשר מאפשרות עבודה ומגורים זמניים בארה"ב, ללא זכאות לשהייה קבועה בארה"ב. חשוב מאוד שאם כוונתכם להגר שלא להיכנס בויזה של לא מהגר במיוחד תייר .מותר לכם לשנות את דעתכם לאחר שהגעתם לארהב והחלטתם בכל זאת להגר .רק חשוב לדעת שהחוק האמריקאי קובע שאם הגשתם בקשה להגר בתוך 30 יום משנכנסתם לארה"ב עם ויזת תייר או ויזה שלא למטרת הגירה,ואתם מבקשים שינוי יייעוד מה שנקרא שינוי סטטוס לויזת הגירה ,קחו בחשבון שיש חזקה משפטית שנכנסתם לארה"ב והונאתם את שלטונות ההגירה בכך ששיקרתם שכוונתכם לא הייתה להגר כלל.והנטל על המבקש להתגבר על החזקה המשפטית הזאת.וזה מאוד מאוד קשה .לכן חשוב להיוועץ בעורך דין מוסמך להגירה לארה"ב שבקיא בכל הלופ אולס. שיציל אותכם מרדת שחת בשל טעות שלא חשבתם עליה קודם.וכל חוקי ההגירה לארה"ב מכילים מוקשים כאלו לכל אורך הדרך שנועדו לתפוס שקרנים ורמאים ופושעים ולדחות בקשתם.לכן רצוי מאוד שלא תגידו בעצמכם הבקשות בלי עורך דין אמריקאי להגירה. כל זאת, למעט ויזת תייר שזה קל ביותר יחסית ועם זאת הרבה לא מודעים לנטל ההוכחה שרובץ על כתפיהם, להתגבר על החזקה המשפטית הקיימת כאן,שכוונתם להגר ולא רק לבקר. ולכן חשוב להציג המון הוכחות שאין לכם כוונה להגר לארה"ב אלא רק לטייל ולבקר בלבד . ההוכחות יכולות להיות בצורה של מסמכים שמעידים על עבודה קבועה ומתמשכת.כספים בחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי שמראים שתוכלו לממן הטיול והשהייה בארה"ב מבלי לעבוד שם בלי אישור כדין.הוכחות בעלות של נכסים כמו בתים מכוניות ושאר עסקים וכל דבר שקושר אותכם ארצה .כמו ילדים משפחה,תוכניות להתחתן בארץ עם הזמנות ,הזמנת אולם וכו'...זכרו ככל שתביאו יותר הוכחות לראיון בשגרירות ככה עולה הסיכוי לאישור הבקשה לויזת תייר ולמעשה לכל ויזה !
הגירה לארה"ב על סמך קרבה משפחתית – בני זוג/הורים/ילדים/אחים
חוקי ההגירה לארצות הברית מעניקים אפשרות לבני זוג, אזרחים זרים של אזרחים אמריקאים, לחיות יחד עם בני זוגם בארה"ב. ישראלים אשר נשואים לאמריקאים, זכאים לקבל ויזת נישואין. כמו כן, ישראלים אשר מתכוונים להינשא לאמריקאי/ת יקבלו רשות להיכנס לארצות הברית על בסיס ויזת אירוסין, ומחויבים להתחתן תוך 90 יום ממועד הכניסה לאמריקה. זאת ועוד, קיימים מסלולים להגירה לארה"ב עבור ילדים והורים של אזרחי ארה"ב, כמו גם לאחים ואחיות של אמריקאים.
עידוד משקיעים ויזמים
ארצות הברית, ככלל, מעודדת כניסה של יזמים ומשקיעים, אשר באפשרותם לייצר מקומות תעסוקה עבור שוק העבודה האמריקאי ולחזק את הכלכלה האמריקאית. כמו כן, ישנן ויזות עבור עובדים בעלי כישורים יוצאי דופן או ויזות לעובדים אשר מיומנותם חסרה בארה"ב. 
היוועצות בעו"ד מומחה בתחום דיני ההגירה
ישראלים המבקשים לעבור לארצות הברית לתקופה קבועה או זמנית, נדרשים ראשית לבצע בדיקה לגבי זכאותם לויזה בהתאם לאחד המסלולים הקיימים. תחום ההגירה לארה"ב הוא תחום מורכב ודינאמי, לפיכך ממומלץ להיוועץ עם עורך דין מומחה בתחום הספציפי של הגירה לארצות הברית. עורך דין הגירה לארה"ב החבר בהתאחדות עורכי הדין האמריקאית להגירה לארצות הברית (American Immigration Lawyers Association) יהיה בקי בשינוים ועדכונים שוטפים בכל הנוגע לחוקי ונוהלי הגירה לארה"ב. 
קבלת הויזה המיוחלת – הכיצד?
לאחר מציאת מסלול הגירה נבחר לארצות הברית, בין אם באמצעות קרבה משפחתית לתושב ארה"ב ובין אם באמצעות השקעה, לימודים או עבודה בארה"ב, ישראלים המבקשים ויזה נדרשים להגיש בקשה מסודרת בליווי כל המסמכים הרלבנטיים, לשלם את האגרה, ולהמתין לתשובה של רשויות ההגירה האמריקאיות. לעיתים קרובות מבקשי הויזה לארה"ב יתבקשו להגיע , טרם אישור הויזה, לראיון, בפני נציגי שגרירות ארצות הברית בישראל. ישראלים המבקשים ויזה לארה"ב רשאים להסתייע בליווי עורך דין המומחה להגירה לארה"ב, אשר יגיע איתם לראיון מול פקידי ההגירה. ליווי עורך דין לראיון, לרבות הכנה מעמיקה לראיון מראש, יעלו את הסיכויים לעבור את הראיון בהצלחה ולקבל בסופו של התהליך ויזה לארצות הברית.
רשויות ההגירה מקדמות בברכה מהגרים אך התנהלותן נוקשה
לסיכום, עורך דין הבקי בתחום ההגירה לארה"ב, בעל ניסיון בעבודה מול רשויות ההגירה לארצות הברית ונציגי ארה"ב בקונסוליה ושגרירות ארה"ב בישראל, הוא מרכיב חיוני בהליך הנפקת ויזה לארה"ב עבור בני משפחה או יזמים עסקיים המבקשים לעבור לאמריקה. רשויות ההגירה לארה"ב מצד אחד מקדמות בברכה מהגרים ומעודדות הגירה חוקית, אולם מצד שני עשויות להיתפס כנוקשות בהתנהלותן, בוודאי ביחס לתרבות הישראלית. לפיכך, ניסיונו ועצותיו של עורך דין מומחה להגירה לארה"ב, המכיר את פעולת רשויות ההגירה לארה"ב לא יסולא מפז. 
בברכה
עו"ד ערן בן עזרא
ATTORNEY Eran Ben Ezra Esquire
Immigration lawyer from 2004
Passed the American Bar Exams in the top 10% in the USA in all times ! Handled thousand of cases personally since 2004 with close to 100% success rate !

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.